Спа для чоловіків

Спа для чоловіків

 

СПА для чоловіків - це чудове поєднання різних технік массажу . Силовий масаж для розслаблення ваших мязі та ніжний релакс голови рук та ніг. Це чудова можливість відчути кожну м'язу та поринути у релакс. 

Також ви отримаете чудовий массаж рук, ніг та голови.

*(За бажанням массаж обличчя)

Енергійні люди, які ведуть активний спосіб життя, знають, як важливо підтримувати м'язи в тонусі. Не менш важливо їх правильно підготувати до навантажень. Спортивний масаж було вигадано спеціально для цієї мети. Поряд із розминкою, він дозволяє запобігти травмам під час тренувань, підвищити працездатність, уникнути появи хворобливих відчуттів у м'язах, суглобах. Використовується він з метою розслаблення, зняття втоми після занять, фізичних навантажень, швидкої реабілітації після ушкоджень
У нашому спа доступна більшість різних видів масажу для чоловіків і жінок, у тому числі спортивний. Один сеанс триває 60 чи 90 хвилин. Прийом веде професійний масажист, який володіє ефективними техніками та прийомами. Ціна послуги залежить від тривалості, специфіки процедури. При купівлі цілого курсу спортивного масажу передбачена знижка: на 5 сеансів – 5%, на 10 – 10%.
Що таке спортивний масаж та його види Спортивний масаж є комплексом мануальних прийомів, що впливають на м'язи, зв'язки, суглоби, нервові центри з метою підвищення витривалості та працездатності всього організму. Процедура була розроблена спеціально для спортсменів, але може використовуватися всіма, хто регулярно зазнає серйозних фізичних навантажень.

Стане в нагоді послуга любителям походів, скелелазіння, мисливцям, велосипедистам, бігунам, іншим енергійним людям.

Залежно від охоплення поверхні тіла розрізняють:

загальний спортивний масаж (спрямований на роботу з різними ділянками та групами м'язів);

місцевий, що приділяє увагу певній зоні (наприклад, спортивний масаж ніг у ковзанярів або спини у плавців).

Конкретний варіант підбирається майстром індивідуально виходячи з побажань, стану здоров'я, анатомічних і фізіологічних особливостей клієнта, і навіть практикованого виду спорту.

Залежно від призначення процедури виділяють 4 методики спортивного масажу:
Тренувальний. Використовується з метою підвищення працездатності та майстерності спортсмена, продуктивності занять. Зазвичай проводиться з тренуваннями, підлаштовується під їхні особливості. Відрізняється для різних видів спорту та рівня інтенсивності навантажень. Найчастіше проводиться через 2-3 години після інтенсивного тренування. Після закінчення процедури фахівці рекомендують прийняти гарячу ванну або відвідати сауну для закріплення результату.

Попередній. Належить до короткострокових методів, що використовуються для підготовки спортсмена до змагань. Проводиться за 5-20 хвилин до розминки, тренування чи турніру. Допомагає мобілізувати ресурси, підвищити тонус організму, розігріти м'язи, зняти симптоми передстартової лихоманки. Залежно від мети застосування може бути розігріваючим, розминочним, тонізуючим або заспокійливим.

Відновлювальний. Проводиться після важких навантажень зі зняттям стомлення, повернення сил, поліпшення дієздатності. Зазвичай використовується після занять, змагань чи між тренуваннями. Може бути короткочасним або тривалим, найчастіше виконується двічі на день.

Після травм. Необхідний швидкого відновлення звичної форми, повернення до вправ після ушкоджень. Застосовується після серйозних травм: забитих місць, розтягувань, переломів, вивихів тощо. Направлений безпосередньо на роботу з постраждалими сухожиллями та м'язами.

Правила та техніка виконання спортивного масажу

Основна особливість, що відрізняє його від класичного варіанту, - використання активніших рухів, інтенсивність яких повільно наростає. Глибина та сила впливу визначаються завжди персонально. Крім того, спортивний масаж призначений не для розминання всього тіла, а на опрацювання певних груп м'язів. Для досягнення більш вираженого результату в процесі використовують спеціальні засоби, що розігрівають: мазі, креми і т.д.

Під час сеансу спортивного масажу майстер керується 3 правилами:

Перед процедурою пацієнт повинен прийняти зручне положення, максимально розслабитися, що дозволить опрацювати м'язи та нервові вузли з найбільшою ефективністю.

Рухи масажиста мають бути спрямовані у бік лімфатичних вузлів. Це необхідно для стимулювання нервових центрів та підвищення витривалості організму. Самі лімфовузли під час масування не торкаються. Ігнорування цього правила може принести більше шкоди, ніж користі.

Маніпуляції використовуються в міру сильні, але пацієнт не повинен відчувати болю, за винятком ситуацій, коли він спричинений не самою процедурою, а супутніми факторами. У спортсменів-початківців неприємні відчуття можуть з'явитися через утворення великої кількості молочної кислоти і мікророзривів у м'язах. Рухи, що використовуються майстром під час роботи з тілом, однакові для різних видів процедури. Основні прийоми спортивного масажу: погладжування, вібрація, розтирання, розминання – запозичені із класичних технік.

Позитивний ефект масажу

Подібно до будь-якого іншого масажу, процедура має загальнозміцнюючу, стимулюючу, розслаблюючу дію. Крім того, він забезпечує специфічні ефекти, актуальні для спортсменів:

скорочує ризик травматизму під час виконання вправ;

зменшує навантаження на серцево-судинну систему за допомогою стимуляції лімфотоку та кровообігу;

сприяє досягненню вищих спортивних показників;

зменшує наслідки впливу молочної кислоти на організм;

збільшує обсяг м'язової тканини, насичує її киснем, позбавляє шлаків.

Показання до спортивного масажу

Насамперед процедура рекомендована початківцям та професійним спортсменам. Також скористатися ним варто людям:

провідним активний спосіб життя;

що регулярно відчувають серйозні фізичні навантаження;


плануючим наростити м'язову масу, зміцнити організм, підвищити працездатність; охочим повернутися до тренувань та фізичної роботи після травм, операцій, тривалої перерви. Протипоказання до спортивного масажу Не рекомендується користуватися процедурою в період гострих, тяжких станів: лихоманки, кровотеч, загострення хронічних захворювань, запальних процесів, шкірних висипань, пухлин, туберкульозу, відкритих ран. Спортивний масаж протипоказаний: людям із серцево-судинними патологіями, підвищеним артеріальним тиском;

за наявності каменів у нирках та печінці;

пацієнтам з психічними та венеричними хворобами.

За наявності сумнівів щодо можливості проведення сеансу варто проконсультуватися з лікарем.

Етапи SPA для чоловіків:

Комплекс складається з декількох етапів:  

- спортивний массаж всього тіла;

- релакс масаж стоп;

 - релакс массаж рук;

- масаж голови;

- масаж обличча за бажанням;

 - душ;

- соляна печера.

ЧАС процедури 2 години

Ціна процедури для одного 2100 грн