СПА Ніжний дотик

СПА Ніжний дотик

Спа Ніжний дотик – це процедура, призначена для покращення зовнішнього вигляду шкіри, а також посилення регенераційних властивостей клітин. Регулярне застосування пілінгів допомагає запобігти ранньому старінню шкіри, знижує негативний вплив таких факторів як надмірна засмага, підвищена активність сальних залоз, пігментація.

Сеанс Ніжного догляду - це ритуал краси, що включає легкий масаж, релаксуючий вплив ароматерапії і ефект SPA-процедури, пілінг тіла, зволоження тіла ємульсіею, маска для обличчя та релакс в соляній кімнаті . Після нанесення складу для відлущування починається легкий масаж по тілу тривалість до 30 хв, плавно переходить в пілінг який триває від 10 до 15 хвилин, далі ви йдете до душу , а потім майстер наносить зволожуючи незмивну ємульсію на тіло та обличчя і включає спеціальні лампи, які допомагають швидче та глубще зволожити та відновити тіло.

За цей час відбувається стимуляція кровообігу, у кілька разів посилюється швидкість струму лімфи, повністю видаляється ороговілий шар, розгладжуються нерівності, і усувається лущення шкіри. Показання до пілінгу

Основні проблеми, з якими здатний впоратися професійний салонний пілінг, особливо в комплексі з іншими процедурами, це:

- знижена пружність шкіри;

- сухість та лущення;

- целюліт;

- Розтяжки;

- постакне;

- нерівності та рубці.

Оптимальний результат дає курс із 4-8 процедур, які варто проводити щотижня. Результат використання пілінгу по тілу.

При регулярному проведенні спа ніжність значно зменшуються прояви целюліту, стають менш помітними рубці на шкірі, стираються розтяжки. Завдяки стоншенню поверхневого шару епідермісу, покращується клітинне дихання, та активізуються обмінні процеси, що благотворно позначається на зовнішньому вигляді та кольорі шкіри.

 Протипоказання до проведення пілінгу. Не варто проводити процедури, що відлущують по тілу при існуванні наступних проблем:

- схильність до алергічних реакцій;

- Наявність будь-яких новоутворень в організмі;

- наявність відкритих ран та інших ушкоджень шкіри;

- захворювання шкіри;

- інфекційні захворювання у стадії загострення;

- Запалення на шкірі.

Крім того, варто утриматися від цього виду догляду під час вагітності та лактації, а також за наявності алергії на один із компонентів пілінгу.

Професійна процедура пілінгу по тілу допоможе вам підтримати та зберегти природну привабливість шкіри, зробити її бархатистою та ніжною, надати їй сяйва та м'якості.

Етапи SPA догляд Ніжність:

Комплекс складається з декількох етапів:  

- релакс-масаж усього тіла по спеціальній ємульсіі Німецького виробництва;

- пілінг на основі цілющіх трав;

 - душ;

- заспокійлева та зволожуюча ємульсія на тіло;

- заспокійлева та зволожуюча ємульсія на обличча;

- 20 хвилин спокою під спеціальними лампами для тіла та обличчя

- соляна печера.

● Зверніть увагу, що у складі враження є пілінг — під час цієї процедури можуть бути дискомфортні відчуття.

ЧАС процедури 2,5 години

Ціна процедури для одного 2900 грн