СТОУНОТЕРАПІЯ

СТОУНОТЕРАПІЯ

 

Існує безліч способів перетворити довгі зимові дні та вечори у найприємніший час у році. Коли, якщо не в зимові свята, знайти час на себе — ліньки тим часом особливо цілюще діє на організм. Затишні пледи і світло від каміна, гарячий какао і м'ятний чай, читання книг і перегляд фільмів, лазні і спа-процедури — до ритуалів, що зігрівають душу і тіло, рекомендуємо додати стоунотерапію, що стала особливо популярною останнім часом. Тайський майстер центру здоров'я та краси «Білий сад» на ім'я Тук розповіла, чому масаж камінням такий корисний для організму і чому особливо добрий саме в зимовий час.

«Стоунотерапія – це цілющий масаж, де вплив на активні точки тіла відбувається за допомогою каменів. У зимовий час особливо популярна стоунотерапія гарячим камінням - розігріті до 40 градусів, вони діють не тільки на поверхні, але також на глибині до 4 см. У гарячого каміння приголомшливий накопичувальний енергетичний ефект - результат від проведеної процедури буде зберігатися довше, ніж після звичайного масажу.

Гарантую: стоунотерапія навіть за одну процедуру зніме стрес — принаймні процес релаксації буде запущений. Навіть якщо ваш хронічний стрес, ця процедура повністю розслабить організм і налаштує його на оновлення.

Методика масажу камінням поєднує давню практику цілительства мінералами та сучасні медичні знання у галузі фізіотерапії. З клінічної точки зору стоунотерапія - це поєднання різних видів масажу та теплового впливу. Тобто процедура заснована на температурному та енергетичному впливі каменів та рефлексотерапії.

Збоку може здатися, що стоунотерапія — це приємне пустощі. Справді, масаж камінням є найприємнішою процедурою. При цьому він миттєво позбавляє м'язових болів, тяжкості в спині, шиї та ногах, реанімує виснажену нервову систему і навіть допомагає позбутися жирових відкладень, прискорюючи обмін речовин.

в НАШОМУ спа ЦЕНТРІ сОЛОТВИНО ми комбінуємо масаж камінням та руками – у процесі  використовуючи від 2 до 10 каменів. Процедура завжди формується за показаннями - залежно від пори року, доби, віку, показань, протипоказань, а також побажань клієнта.

Масаж камінням поєднує у собі 5 аспектів: рефлекторний вплив на організм шляхом натискання на біологічно активні точки, прогрівання, механічне розминання тканин, глибокий вібраційний масаж та безпосередній вплив енергетики самого каменю.

Перед процедурою необхідно підготувати тіло легким дотиком теплих каменів або легким масажем руками. Потім наносять масло - тільки після цього в хід йдуть камені. Гарячі камені також можна розкласти і активні точки всього тіла: від пальців ніг до області очей.

Під час процедури стоунотерапії підвищується приплив крові до болючої зони: клітини починають працювати активніше, а кров та лімфа забирають токсини та шлаки. Одночасно тканини збагачуються киснем. Тривалість процедури стоунотерапії - від 60 хвилин до півтори години.

Після сеансу стоунотерапії не рекомендуються фізичні навантаження чи активна мисленнєва діяльність, щоб відчути досягнуту глибину релаксації та гармонізацію внутрішнього стану.

Стоунотерапія може бути спрямована як на заспокоєння та усунення напруги та стресу, так і на стимуляцію енергії. Взимку стоунотерапія особливо хороша для тих, хто хоче позбутися стресу та депресії найприємнішим способом».

Етапи Стоунотерапії:

Комплекс складається з декількох етапів:  

- релакс-масаж усього тіла;

-  стоун массаж;

 - душ;

- соляна печера.

ЧАС процедури 1,5 години

Ціна процедури для одного 1500 грн