СПА в Темряві

СПА  в Темряві

спа в темряві

Приємна напівтемрява, мерехтять свічки, руки майстра ніжно масажують Ваше тіло. Кімната просякнута ароматом олії, крапельки якої ковзають на пальцях фахівця, падаючи на Вашу шкіру. По тілу розливається тепло – цілющий масаж починає впливати, розслаблюючи, знімаючи напругу м'язів, заколисуючи і пестячи. Затишна обстановка, що сприяє повній релаксації, – це СПА масаж у Темряві, найприємніша відновна процедура нашого СПА центру Солотвино.

Для проведення сеансу в приміщенні спеціально створюється напівтемрява. Очі заплющують м'якою пов'язкою – це робиться для того, щоб Ви повністю розслабилися та поринули у свої відчуття. Під час масажу майстер використовує теплу олію Німецького виробника BeauteAK, послідовно опрацьовуючи все тіло авторською технікою (3Д масаж). Завершальний штрих-масаж голови.

Ця процедура:

розслаблює м'язи;

зволожує шкіру;

усуває втому та занепокоєння;

занурює тіло в стан гармонії та глибокого умиротворення.

Від інших видів масажу СПА масаж у Темряві відрізняється початковим зануренням у незвичайні умови, завдяки чому посилюється сприйнятливість шкіри, Ви розслабляєтесь, і майстер отримує можливість м'яко опрацювати всі м'язи, максимально розкриваючи корисність процедури. СПА масаж у темряві можна розглядати не тільки в лікувальному аспекті, але і як насолоду, глибоку релаксацію, можливість провести час у блаженстві, наповненій чарівною музикою, ніжними дотиками та чарівним ароматом.

Показаннями для процедури є:

постійне почуття втоми;

стрес;

апатія;

стислі м'язи;

часті головні болі, спричинені емоційною перенапругою;

млявість і загальний поганий стан шкіри.

СПА  у Темряві стане чудовим подарунком для любителів масажу та людей, тіло яких потребує розслаблення та оздоровлення. Процедура наповнює душу гармонією, дарує гарний настрій, повертає бадьорість та прекрасне самопочуття.

Етапи SPA в темряві :

Комплекс складається з декількох етапів:

 - релакс-масаж усього тіла на професійній німецькій косметиці BeauteAK ;

- тонізація тіла;

 - душ;

- соляна печера.

Час процедури 1,5 години 

Ціна процедури для одного 1700 грн