СПА масаж для двох

СПА масаж для двох

Спа-масаж для двох став дуже популярним, і все більше людей стали ставитись до нього з великим інтересом. Для людей, які не відвідували спа-масаж у парі та не впевнені в тому, що саме це таке, дуже важливо мати уявлення про те, чого очікувати від такої процедури.

Спа-масаж для двох – що це?

Спа-масаж для двох може бути проведений як в одній кімнаті, так і різних. Фахівці, які виконують подібну процедуру, масажують одночасно обох, а відвідування спа-салону відмінно може позначитися на стосунках чоловіка та дружини чи закоханої пари. А спа-день стане чудовим вибором для подруг, для неї, для нього.

Унашому Спа салоні Солотвино підібрані спеціальні програми для двох, які гарантують якість послуг і атмосферу для зміцнення взаємин у парі.

Обладнання кімнат для масажу в парі

Кімната, в якій проводиться спа-масаж для двох, досить велика і комфортна для проведення тайських ритуалів на двох. Кожна програма складається з кількох етапів: розпарювання на вибір (молочна ванна, кедрова бочка, ІЧ-сауна), скрабування або обгортання, спа-масаж. Тайський традиційний спа-масаж виконується на маті. Всі інші види спа-масажів проводяться на кушетці. Дизайн усіх кімнат лаконічний та не перевантажений деталями. Тому пара, під час проведення спа-програми, зможе по-справжньому поринути в атмосферу гармонії душі і тіла, насолодитися надзвичайними відчуттями і, звісно, ​​зміцнити стосунки.

Спа-масаж для двох – у чому його переваги?

Для пари, яка побажала випробувати неймовірні відчуття масажу для двох, відкривається безліч переваг, і перший з них очевидний - це виявитися наодинці один з одним у надзвичайній атмосфері гармонії.

Поруч із можливість розслабитися і заспокоїтися від буденної метушні.

 Масаж для двох – це хороша можливість налагодити зв'язок з людиною, яка поряд з вами. І для нього, і для неї це буде незвичайне проведення часу. Ті багато пар, які особисто вже відчули на собі ефективність спа-програми для двох, кажуть, що це дозволило їм зміцнити і зміцнити їх союз, вивести його на новий рівень розвитку.

Ідеально підійде масаж для двох для подруг. Спільний час у подібній обстановці сприяєрозслабленій, невимушеній розмові, що сприяє вирішенню всіх проблем.

ЧАС процедури та ціна для двох

 Масаж тіла 1600 грн. 60 хв