Соляна кімната для дітей Дніпро

Ваші діти часто хворіють, ви вже замучилися приймати ліки?

Не медикаментозний вихід є - це соляна кімната. Наш оздоровчий центр "Соляна печера" в Дніпропетровську - унікальне місця, як для дорослих, так і для дітей.

Діти в соляній кімнаті можуть гратися в соляній пісочниці, дивитися мультики, і малювати.

Сольова кімната показання для дітей і результати приголомшливі, такі хвороби, як астма, виліковуваність 85%, ГРВІ, проблеми дихальної системи, підвищена емоційна збудливість, сезонні застудні захворювання, риніти, алергія, полінози, постійні соплі, кашель - все це можна без медикаментів вилікувати. Але Ви маєте розуміти, що більше Ваша дитина хворіє, що старша вона, то складніше вивести її організм від залежності від ліків.

Кожен сезон перебування в галокамері для дітей унікальний.

Зима це застуди, соплі та кашель, ГРВІ, бронхіти.

 Весна благополучний період для профілактики, а не лікування.

Літо - це період цвітіння, алергії.

Осінь це знову період профілактики.

Тож ви можете проходити сеанси в соляній печері в усі сезони року, що частіше ви проходите профілактику, то менше ви і ваші діти хворітимуть.

Галотерапію, як процедуру, можна проводити сеансами та курсами цілий рік із проміжками між курсами один місяць, а якщо Ви не хочете відразу проходити курс щодня, тоді ви можете приходити у вихідні цілий рік, без перерв.

Галокамеру оснащено новітніми технологіями та обладнання для соляної кімнати підбирали залежно від розмірів кімнати та її кубатури. Нашу Галокамеру контролюють найкращі фахівці у сфері фізіотерапії. Наші адміністратори проходять постійні навчання і підвищення знань в питаннях галокамер і соляних шахт.

Соляна кімната протипоказання тільки дітям з температурою.

Лікування в соляних печерах проводяться щогодини.

Не всі лікарі розуміють на скільки корисна і унікальна сіль Солотвино. Багато хто навіть не бував ні у нас у Соляній печері, ні тим більше в Солотвині. По-перше, лікування в соляній кімнаті проходить курсом - а для багатьох це тривалий процес 10 днів і більше, а антибіотик три дні і все, але що краще для дітей 10 днів програтися в солі або потім наслідки прибирати антибіотика.

 Розумні батьки, які дбають про здоров'я дітей і ходять вже не один рік помітили, що профілактика двічі на рік ефективна - діти рідше хворіють або взагалі не хворіють, а соплі - від того нікуди не дінешся, але є метод - печера, і соплі через два дні як рукою зняло.

Киснева пінка для поліпшення відходження мокротиння  - 500мл

Дитячі легені лікування сіллю