Винне СПА

Найпопулярніша программа!!!

Винне СПА

Винне спа

Винотерапія останні десятиліття стала модним напрямом в естетичній косметології. Завдяки антиоксидантним властивостям продукти виноградної лози знаходять застосування у виробництві засобів для догляду за шкірою, а винні Спа щорічно відвідують тисячі туристів. Процедура в нашому оздоровчому центрі допомагаює зняти стрес і розслабитися, позбутися целюліту та отримати заряд бадьорості. Далі розглянемо особливості цього явища.

Винотерапія - досить екзотичне, хоч і відоме з давніх-давен явище. Усі шкідливі компоненти та токсини виводяться з організму завдяки винному обгортанню. Винне обгортання також сприяє відновленню обміну речовин, зміцнює кровоносні судини, зволожує і живить шкіру.

Особливо винне обгортання показано:

при ожирінні;

під час стресу;

за наявності целюліту;

якщо спостерігається в'янення шкіри або зашлакованість організму;

коли є ознаки передчасного старіння.

Якщо говорити загалом, то винні обгортання можуть бути гарячими та холодними.

Гарячі

Перед процедурою застосовується пілінг, далі на тіло наноситься вичавка з винограду та витяжка вина, сюди ж косметолог може додати водорості, це все загортається у плівку, а потім ще накривається спеціальною ковдрою. Клієнт знаходиться на час процедури у своєрідному коконі з плівки та термоковдри, що дозволяє досягти максимального ефекту від процедури, яка триває від 20 до 40 хвилин. По завершенню суміш просто змивається під теплим душем. Зазвичай курс становить 5-7 процедур, між якими треба почекати 1-2 тижні.

У процесі обгортання розширюються судини, активізується кровообіг, спалюються жири. Такі обгортання дають видимий результат після першого застосування.

Холодні

Тут навпаки використовуються охолодні, а не препарати, що розігрівають. Часто в курсі цих процедур застосовують ментол або подібні добавки. При такому обгортанні судини та капіляри звужуються. Особливо холодне винне обгортання показано при набряках, тяжкості в ногах, втомі. Добре допомагає холодне обгортання та при целюліті. Можна і потрібно застосовувати холодні винні обгортання при варикозі.

Останнім часом широкої популярності набувають контрастні винні обгортання, де гаряча процедура чергується з холодною. Ці обгортання мають різний вплив на шкіру, відрізняються не тільки температурою речовини, що наноситься, але і кінцевим ефектом.

Є у процедур та протипоказання:

шкірні захворювання;

захворювання серцево-судинної системи;

гінекологічні захворювання;

онкологічне захворювання;

ендокринні;

прояв будь-якого виду алергії після застосування;

вагітність;

цукровий діабет;

тиреотоксикоз чи гіпертиреоз;

вірусно-інфекційні захворювання;

підвищена температура тіла;

гіпертонія.

Користь винних обгортань:

Антиоксиданти уповільнюють процес старіння клітин шкіри, зберігають гіалуронову кислоту та колаген;

Зміцнення імунітету завдяки вітамінам, які також сприятливо впливають на стан шкіри, наділяючи її гладкістю, пружністю, шовковистістю;

Є можливість усунути розтяжки, пігментні плями;

Поліпшення настрою та зняття стресу.

Програма, що зігріває душу та тіло. Включає комплекс процедур на основі винограду, екстракту червоного вина і ефірного масла з виноградних кісточок.

Це чудовий комплексний догляд за шкірою, необхідний після літнього сезону. Винний пілінг відновлює пружність та збагачує клітини дерми киснем. Неймовірна насолода та повне розслаблення вамподарує пінний турецький масаж, а виноградне обгортання, на завершення програми, відновить ліпідний баланс шкіри та надасть їй розкішного бархатистого ефекту.

Етапи SPA-догляду Винне спа:

Комплекс складається з декількох етапів:

- пілінг на основі виноградної кісточки, гібіскуса, мускатного горіха, лаванди;

 - релакс-масаж усього тіла;

 - обгортання з використанням смородиновий-чорничного вина з додатковими компонентами - меду, імбиру;

- масаж та заспокійлива маска для обличчя під час обгортання;

 - душ;

- соляна печера.

● Зверніть увагу, що у складі враження є пілінг — під час цієї процедури можуть бути дискомфортні відчуття.

ЧАС процедури 2,5 години

Ціна процедури для одного 1900 грн